logo-hamienergy-back

رئوس خدمات و فعالیت های دبیرخانه دائمی حامیان انرژی

خدمات ارائه شده توسط تيم دبيرخانه دائمی حاميان انرژی بر اساس اهداف و چشم انداز آن ترسيم شده است. كليه خدمات ارائه شده در جهت فرهنگسازی بهينه سازی و مديريت مصرف انرژی و سوخت می باشد. اين خدمات در راستای اسناد بالادستی به ويژه

قانون اصلاح الگوی مصرف می باشد. كليه خدمات بر اساس نياز و مقتضيات زماني و مكاني قابليت تغيير و بازنگری را دارا می باشند. مهمترين رئوس خدمات ارائه شده توسط دبيرخانه دائمی حاميان انرژی به تفكيك و به شرح زير ارائه می گردد.

۱- برنامه ریزی و تدوین سیاست های فرهنگی و تدوین دستورالعمل های اجرایی:

یکی از مهمترین فعالیت های دبیرخانه دائمی حامیان انرژی تبیین اهداف فرهنگی و ترسیم چشم انداز مدیریت مصرف انرژی می باشد.
برنامه ریزی و تدوین سیاست های فرهنگی و همچنین پیاده سازی دستورالعمل های اجرایی مدیریت مصرف انرژی یکی دیگر از فعالیت های مهم دبیرخانه دائمی حامیان انرژی می باشد.

۲- ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه های علمی، فرهنگی و هنری با رویکرد مدیریت مصرف انرژی:

از مهمترین فعالیت های دپارتمان علمی، آموزشی و پژوهشی دبیرخانه دائمی حامیان انرژی ارائه خدمات مشاوره ای به سازمان ها و شرکت های مرتبط با مدیریت مصرف انرژی می باشد. شرکت ها و نهاد های مرتبط با مباحث فرهنگسازی مدیریت مصرف انرژی درخواست های اخذ مشاوره های تخصصی خود را به دبیرخانه اعلام می نمایند.

۳-برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه مخاطبین هدف با رویکرد فرهنگسازی مدیریت مصرف انرژی:

از دیگر خدمات ارائه شده توسط شورای پژوهشی - مشاوره ای دبیرخانه دائمی حامیان انرژی برگزاری کارگاه های آموزشی می باشد. این کارگاه ها در دو سطح سازمانی و عمومی به ترتیب ویژه کارکنان شرکت ها و ادارات و عموم مردم است. کارگاه های آموزشی به صورت کاملا تخصصی توسط کارشناسان نخبه و اندیشمند دپارتمان علمی، آموزشی و پژوهشی برگزار می گردد.

۴- تولید محتوا در زمینه های علمی، فرهنگی و هنری با رویکرد فرهنگسازی مدیریت مصرف انرژی:

تولید محتوا از مهم ترین رئوس فعالیت های ستاد مرکزی دبیرخانه دائمی حامیان انرژی می باشد. تولید محتوای متنوع در بخش های علمی، فرهنگی، هنری و تبلیغی توسط کمیته طرح و برنامه پیاده سازی و به شرکت ها و سازمان های زیربط ارائه می گردد. محتوای تولید شده تحت نظارت کارشناسان متخصص و نخبه دپارتمان علمی، آموزشی و پژوهشی دبیرخانه دائمی حامیان انرژی تولید و پیاده سازی می گردند.

۵- طراحی و اجرای پروژه در زمینه های علمی، فرهنگی و هنری با رویکرد مدیریت مصرف انرژی:

کمیته طرح و برنامه دبیرخانه دائمی حامیان انرژی بنابر ضرورت مسئول طراحی، پیاده سازی و اجرای پروژه های فرهنگی در زمینه مدیریت مصرف انرژی می باشد. بنا به تقاضا و درخواست های شرکت ها و سازمان ها کمیته اجرایی دبیرخانه آمادگی کامل دارد تا با اجرای پروژه های ترویجی و فرهنگی سهمی در پیشبرد اهداف متعالی فرهنگسازی مدیریت مصرف انرژی داشته باشد. برگزاری همایش های ملی ، جشنواره های موضوعی و برپایی نمایشگاه های تخصصی و گالری های هنری و...از مهمترین پروژه های ملی کمیته اجرایی دبیرخانه دائمی حامیان انرژی می باشد.

۶- مستندسازی، آمار، پایش عملکرد و نظرسنجی:

آخرین و مهمترین فعالیت دبیرخانه دائمی حامیان انرژی مستندسازی، آمار، پایش و عملکرد و نظرسنجی می باشد.نظارت مستقیم و غیرمستقیم جهت بررسی میزان اثربخشی و آسیب شناسی پروژه های در حال اجرا یا طرح های انجام شده توسط سازمان های عضو دبیرخانه دائمی حامیان انرژی و همچنین مستندسازی و ارائه گزارش های تکمیلی و آماری از دیگر فعالیت های مهم دبیرخانه دائمی حامیان انرژی می باشد. اجرای پروژه های نظرسنجی میدانی و مجازی جهت بررسی میزان رضایتمندی مخاطبین و چگونگی اجرای طرح ها و همچنین میزان اثربخشی آن نیز از رئوس مهم فهالیت دبیرخانه دائمی حامیان انرژی می باشد.

تیم دبیرخانه دائمی حامیان انرژی

• شورای عالی سیاست گذاری

• ستاد مرکزی

• شورای پژوهشی و مشورتی

• دپارتمان علمی،آموزشی و پژوهشی

• ستاد راهبری سازمانی

• کمیته اجرایی

• شورای خبر و رسانه

جهت عضویت ایمیل و شماره همراه خود را وارد کنید.

راه‌های ارتباط با ما

تهران، شهرک قدس، انتهای بلوار شهید دادمان، پژوهشگاه نیرو، ساختمان فناوری، طبقه اول

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ و متعلق به دبیرخانه دائمی حامیان انرژی می باشد.