logo-hamienergy-back

کانون خلاق
طراح، مجری و پشتیبان

كانون خلاق در سال ١٣٧٩ ابتدا با نام شركت طراحی مهندسی نگاره تهران آغاز به فعاليت نمود و با طراحی و اجرای اولين و بزرگترين پروژه تعاملی، نمايشگاهی، ترويجی و فرهنگی مديريت مصرف سوخت با عنوان "شهر بزرگ نفتی" ميهمانی كيميا و بچه ها به تهيه كنندگی شركت ملی پالايش و پخش فرآورده های نفتی ايران گام بزرگی در جهت اهداف و چشم انداز ترسيم شده خود برداشت. سپس فعاليت های خود را از سال ١٣٨٢ با نام "كانون خلاق" مركز خلاقيت های كودكان و نوجوانان تا كنون ادامه داده است. كانون خلاق، طراحی و اجرای پروژه های چند منظوره خلاقه فرهنگی، هنری و اطلاع رسانی را در راس امور خود قرار داده و با بهره مندی از همکاران مجرب و خلاق در قالب دپارتمانهای

تخصصی خود توانسته است در طول مدت ٢٣ سال پروژه های بيشماری را به اجرا گذارد. راه اندازی "دبيرخانه دائمی كودك و انرژی" در سال ١٣٩٥ و همچنين راه اندازی " دبيرخانه حاميان مديريت مصرف سوخت" در ارديبهشت ماه ١٤٠٢ و نهايتاً طراحی و اجرای پروژه ملی "دبيرخانه دائمی حاميان انرژی - ستاد راهبری فرهنگسازی مديريت مصرف انرژی " با حمايت پژوهشگاه نيرو و در چارچوب اجرای سياست های كلی اصلاح الگوی مصرف ابلاغی مقام معظم رهبری و با هدف اجرای قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی نيز برگ زرينی از افتخارات ارزشمند تيم كانون خلاق می باشد.

جناب آقای دكتر ناصر يكه
مدیر عامل کانون خلاق - طراح ، مجری و پشتيبان دبيرخانه
کانون خلاق - مرکز خلاقیت های کودکان و نوجوانان
طراح، مجری و پشتیبان پروژه ملی دبیرخانه دائمی حامیان انرژی

دپارتمان طراحی ،گرافيك و رسانه

دپارتمان ايده پردازی و توليد محتوا

دپارتمان طرح و برنامه

دپارتمان آموزش و پژوهش

دپارتمان فرهنگ و هنر

دبیرخانه دائمی حامیان انرژی

فرم ارتباط مستقیم با مدیرعامل کانون خلاق

جهت عضویت ایمیل و شماره همراه خود را وارد کنید.

راه‌های ارتباط با ما

تهران، تهران، شهرک قدس، انتهای بلوار شهید دادمان

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ و متعلق به دبیرخانه دائمی حامیان انرژی می باشد.

فرم ارتباط مستقیم با مدیرعامل کانون خلاق

همکار گرامی لطفا اطلاعات خود را (نام و نام خانوادگی، نام سازمان، سمت و شماره تلفن همراه) در فرم زیر وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.