پژوهشگاه نیرو و بنیاد ملی نخبگان به منظور استفاده از ظرفیت‌های طرفین و رفع چالش‌های صنعت برق و انرژی کشور و انجام پروژه‌های تقاضامحور با ارزش افزوده بالا همکاری می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری پژوهشگاه نیرو، با هدف توسعه همکاری‌های علمی و در راستای بهره‌مندی از ظرفیت‌علمی طرفین، نشست‌ هم‌اندیشی، میان پژوهشگاه نیرو و معاونت سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان، در روز دوشنبه 22 آبان‌ماه در محل پژوهشگاه نیرو برگزار شد.
در این نشست که با حضور “یاسین کیخا” معاون بنیاد ملی نخبگان، مدیر پایش و شبکه‌سازی از معاونت سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان و “امیر فرهنگ ستوده” معاون پژوهشی پژوهشگاه نیرو، برگزار شد؛ همکاری مشترک برای انجام طرح‌ها و پروژه‌های کلان و آینده‌ساز، همکاری مشترک برای انجام پروژه‌های تقاضا محور با ارزش افزوده بالا، همکاری مشترک برای بررسی چالش‌‎های حوزه برق و انرژی و ارائه راهکارهای سیاستی برای دولت و همکاری مشترک برای جذب پسا دکتری مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای ایجاد زیرساخت همکاری اتخاذ شد.
همچنین در این جلسه”علیرضا شیخی فینی” مدیر پژوهشی، “علی چاپرک” رئیس اداره امور بین‌الملل پژوهشگاه نیرو و “محمدباقر رویانی” رئیس اداره خدمات پژوهشی و “شیوا اسمعیلی” کارشناس اداره خدمات پژوهشی از معاونت پژوهشی پژوهشگاه نیرو حضور داشتند.